В США предложили предоставлять Украине по $ 1 млрд в год

Колишній посол США (з 2003 по 2006 роки) в Україні Джон Гербст звернув увагу на загрозу зі сторони Росії і закликав владу Сполучених Штатів забезпечити постачання зброї нашим збройним силам, а також надати пакет допомоги розміром в 1 мільярд доларів на рік терміном на п’ять років. Про це передає американський аналітичний центр Atlantic Council.

630_360_1465217065-7750-dollary (1)

Гербст наголосив, що Захід має відхилити претензії Москви, яка прагне змінити світовий порядок безпеки після закінчення “Холодної війни” і послабити НАТО та ЄС.

За його словами, потрібно нагадати союзникам, що двері до членства в НАТО залишаються відкритими для України та Грузії. Екс-посол наголосив, що Сполучені Штати та їх союзники також повинні розглянути питання щодо подальшого постачання зброї до України.

“Зупинення Кремля є життєво важливим інтересом. Фронт зараз знаходиться на сході України. В інтересах Заходу зупинити агресію Кремля на Донбасі”, – вважає він.

Гербст зазначив, що агресія РФ є підґрунтям для надання пакету допомоги Україні розміром в 1 мільярд доларів на рік терміном на п’ять років. Ці кошти мають бути потрачені на військове обладнання.

Дипломат додав, що НАТО повинні також посилити присутність у Чорноморському регіоні і забезпечити регулярні тренування з Грузією та Україною, а також відвідувати порти в Батумі та Одесі.