Конфлікт на Донбасі: Тіллерсон зробив нову заяву щодо діалогу Росії з НАТО

За словами держсекретаря США Рекса Тіллерсона, окупація Росією українського Донбасу унеможливлює нормальні відносини між Штатами і РФ.

1499604424-4098

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Ми не можемо повернутися до відносин між Росією і НАТО, оскільки Росія продовжує незаконну окупацію України”, – сказав він, виступаючи в середу на прес-конференції в Брюсселі. Він безпосередньо пов’язав врегулювання відносин з припиненням агресії РФ в Україні.

Разом з тим, держсекретар підкреслив, що те, що Росія дала згоду на розміщення миротворчого контингенту на Донбасі, дає надію на подолання розбіжностей з Росією.

Нагадаємо, раніше державний секретар США Рекс Тіллерсон виступив зі словами підтримки ініціативи президента РФ Володимира Путіна щодо введення миротворчого контингенту в зону конфлікту на Донбасі. На думку глави Держдепу США, це допомогло б імплементувати Мінські домовленості.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Военные показали видео с доказательствами применения боевиками фосфорных мин на Донбассе

Як відомо, 5 вересня президент Путін заявив, що присутність миротворців ООН на Донбасі пішло б на користь вирішення конфлікту на Сході України, висунувши при цьому низку своїх вимог.

Тим часом, в США ходять наполегливі чутки про швидку відставку Тіллеросна з займаної посади. Особи, наближені до зовнішньополітичного відомства США, називають новим головою відомства Ніккі Хейлі, нині постійного представника Штатів при ООН.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Иди и борись честно, а не прорывай границу за деньги Курченко и не топчись по Конституции» — Ляшко обратился к Саакашвили