НАТО продовжуватиме надавати політичну та практичну підтримку Україні — Столтенберг

Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг запевняє, що НАТО продовжуватиме надавати політичну та практичну підтримку Україні. Про це він сказав у понеділок на прес-конференції в Брюсселі.

1499950405-6410-gensek-nato-yens-stoltenberg

Столтенберг на прохання власного кореспондента УНІАН прокоментував його зустріч з президентом України Петром Порошенком, яка відбулася в Брюсселі 24 листопада. «Я зустрічався з президентом Порошенком минулого тижня. Він був у моєму домі. У нас було гарне обговорення викликів, перед якими стоїть Україна, зокрема, зусиль Росії з дестабілізації східної України», — сказав він.

«Я підтвердив мою міцну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, і ми будемо продовжувати надавати політичну та практичну підтримку», — наголосив Столтенберг. Як повідомляв УНІАН, 24 листопада у Брюсселі відбулася зустріч президента України Петра Порошенка і генсека НАТО Йенса Столтенберга.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кремлі відмовились показати указ Путіна про звільнення Ільмі Умерова

За підсумками зустрічі у прес-службі глави Української держави поінформували, що Столтенберг запевнив в тому, що «Північноатлантичний альянс залишається разом із Україною і наше партнерство є надійним та міцним».

Своєю чергою президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії. Також Порошенко додав, що Україна продовжує реалізовувати визначений на законодавчому рівні курс євроатлантичної інтеграції та послідовно реформувати сектор безпеки і оборони відповідно до стандартів НАТО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генсек НАТО: Сотрудничество альянса с Украиной является прочным