Порошенко — FoxNews: Трамп готовий на військово-технічну підтримку України

Президент України Петро Порошенко підтвердив готовність США до військово-технічного співробітництва з Україною, а також закликав світ бути готовим захищатися від кібер-втручання Росії у внутрішні справи інших країн.
630_360_1506008661-2392

Про це він заявив в інтерв’ю американському телеканалу FoxNews.

«Секретар Тіллерсон, як і сьогодні президент Трамп, заявив: ми готові підтримати Україну, в тому числі військово-технічною співпрацею», — сказав Порошенко.

Він підкреслив, що Україна задоволена співпрацею зі Сполученим Штатами. Він також висловив задоволення від того, що Трамп підтримав українську резолюцію щодо миротворців на Донбасі.

В ході інтерв’ю Президент України відзначив непередбачуваність президента РФ Володимира Путіна, який своїми діями «підірвав механізм світової безпеки».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нардеп-«радикал» Мосийчук признался, что выпил и сорвал прямой эфир

Коментуючи останні новини про розслідування компанії Facebook щодо поширення Росією політреклами в соцмережі під час попередніх виборів президента США, Порошенко висловив побоювання про те, що Росія намагається здійснювати кібер-операції проти всього світу.

На думку глави держави, всі країни мають бути готові захищати світову свободу і демократію, також розробити механізм захисту від спроб кібер-втручання РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как Украина готовилась к масштабным учениям Путина в Беларуси — генерал АТО