Комбат батальону українських добровольців анонсував ліквідацію Захарченка

На думку Андрія Гергета, який є керівником восьмого окремого батальйону Української добровольчої армії, після знищення Мотороли та Гіві не варто чекати на припинення процесу вбивства ватажків самопроголошених республік Донбасу, передає vip-rm.info посилаючись на replyua.net.

Цілком вірогідно, що черга скоро дійде до лідера «ДНР» Олександра Захарченка.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — Боевик Захарченко внезапно разболтал планы Путина [ОПУБЛИКОВАНО ВИДЕО]

«Я цілком переконаний, що саме Захарченко стане наступним, кого ліквідує російська влада. Зовсім скоро всі стануть свідками того, як будуть «летіти» голови ватажків невизнаних республік», — зазначив Гергет.

Варто нагадати про зроблену самим ватажком «ДНР» Олександром Захарченко гучну заяву. У відповідності з нею, вже через шістдесят днів припинить існування незалежна Україна. Також Захарченко заявив, що не може дочекатися початку загострення ситуації на Донбасі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — «Мадам Поклонская, вы настоящая дура! Крым русским почти никогда не был!» — французский историк неожиданно опустил Няшу в её кабинете (ВИДЕО)

За словами лідера «ДНР», підконтрольні йому бойовики вже повністю готові до можливої ескалації військових дій. Захарченко також зазначив, що в даний час з боку бойовиків не вживаються будь-які активні дії саме з тією метою, щоб потім їм не висували звинувачення у загостренні бойових дій. Ще раніше Захарченко оголосив ультиматум учасникам блокади Донбасу.